برگزاری مسابقات کشوری آقایان مبارزه آزاد و دفاع شخصی در مورخه ۱۸بهمن ماه 1398 در تهران

نتایج مسابقات تیمی:

اول استان تهران
دوم استان خراسان شمالی
سوم استان کرمان

 

اسامی نفرات اول تا سوم مسابقات دفاع شخصی نوجوانان 2 نفره

رتبه اول: ابوالفضل دهقان نژاد دولت آبادی و محمدمهدی کوشکی (استان تهران)

رتبه دوم: محمدطاها غلامی و یوسف فرجی (استان تهران)

رتبه سوم: مهدی آقا محمدی و محمدسینا ساریخانی (استان مرکزی)

 

اسامی نفرات اول تا سوم مسابقات دفاع شخصی جوانان 2 نفره

رتبه اول: علی قاسمی و امیرحسین غلامعلی نژاد (استان تهران)

رتبه دوم: عرفان باقری اول و امیرمحمدکوهجانی (استان تهران)

رتبه سوم: محمدجواد افروزی و ادریس یوسفی (استان تهران)

 

اسامی نفرات اول تا سوم مسابقات دفاع شخصی بزرگسالان 3 نفره

رتبه اول: اسماعیل دهقان نژاد دولت آبادی و حسین قاسمی و صالح رضائی کمال آباد (استان تهران)

رتبه دوم: مجتبی قربانی و محمد زهره وندی و مهدی راز گردانی (استان مرکزی)

رتبه سوم: علی حیدری صنوبری و رسول منصوری و داود مصباحی دوغ آبادی (استان تهران)

 

اسامی نفرات اول تا سوم مسابقات مبارزه آزاد نوجوانان

رتبه اول وزن 35- : علی اصغر زارع (استان تهران)

رتبه دوم وزن 35- : امیرمحمد غنی زاده (استان تهران)

رتبه سوم وزن 35- : ابوالفضل قربانی (استان تهران)

رتبه اول وزن 45- : علیرضا زاروزئی (استان تهران)

رتبه دوم وزن 45- : علیرضا  سبحانی (استان تهران)

رتبه سوم وزن 45- : ابوالفضل جعفری (استان تهران)

رتبه اول وزن 50- : ابوالفضل میر (استان تهران)

رتبه دوم وزن 50- : امیر مطیع (استان تهران)

رتبه سوم وزن 50- : امین طهمورث (استان البرز)

رتبه اول وزن 55- : علیرضا رحیم نیا مقدم (استان تهران)

رتبه دوم وزن 55- : محمد جمشیدی (استان تهران)

رتبه سوم وزن 55- : محمد سینا ساریخانی (استان مرکزی)

رتبه اول وزن 55+ : علی خردمند (استان تهران)

رتبه دوم وزن 55+ : مهدی آقا محمدی (استان مرکزی)

رتبه سوم وزن 55+ : میلاد پرهامی نسب (استان تهران)

رتبه سوم مشترک وزن 55+ : رادمان کمندلی (استان البرز)

 

اسامی نفرات اول تا سوم مسابقات مبارزه آزاد جوانان

رتبه اول وزن 50- : سامان صیادی (استان تهران)

رتبه دوم وزن 50- : امیرموسی پور دوست آبادی (استان تهران)

رتبه سوم وزن 50- : محمدرضا احمدی (استان تهران)

رتبه اول وزن 55- : الیاس چشمی (استان تهران)

رتبه دوم وزن 55- : حمید صادق زاده (استان تهران)

رتبه سوم وزن 55- : ادریس یوسفی (استان تهران)

رتبه سوم مشترک وزن 55- : حسن درقدمی (استان تهران)

رتبه اول وزن 60- : سینا فضلی (استان تهران)

رتبه دوم وزن 60- : امیر نور محمدی (استان تهران)

رتبه سوم وزن 60- : علی صمیمی زو (استان تهران)

رتبه سوم مشترک وزن 60- : امیرحسین قاسم زاده (استان تهران)

رتبه اول وزن 65- : امیرعلی عباسی (استان تهران)

رتبه دوم وزن 65- : امین فلاحی زاده (استان تهران)

رتبه سوم وزن 65- : امیرحسین قدمی (استان تهران)

رتبه سوم مشترک وزن 65- : پوریا اکبری (استان تهران)

رتبه اول وزن 70- : علی علیزاده (استان خراسان شمالی)

رتبه دوم وزن 70- : محمد حسن حسینی نژاد (استان تهران)

رتبه سوم وزن 70- : محمد مالک زاده (استان تهران)

رتبه اول وزن 70+ : محمدجواد افروزی (استان تهران)

رتبه دوم وزن 70+ : جواد زیبائی (استان خراسان شمالی)

رتبه سوم وزن 70+ : شایان سلیمانی (استان کردستان)

 

اسامی نفرات اول تا سوم مسابقات مبارزه آزاد بزرگسالان

رتبه اول وزن 50- : محمد خیرآبادی (استان تهران)

رتبه دوم وزن 50- : رامتین مبشری (استان تهران)

رتبه سوم وزن 50- : علیرضا قائمی (استان خراسان شمالی)

رتبه اول وزن 60- : سیدمحمدعلی آقامیری (استان خراسان شمالی)

رتبه دوم وزن 60- : رسول منصوری (استان تهران)

رتبه سوم وزن 60- : مسعود علی پور (استان تهران)

رتبه سوم مشترک وزن 60- : سیدمحمد احمدی (استان خراسان شمالی)

رتبه اول وزن 65- : سیدمحمدمحمدی (استان خراسان شمالی)

رتبه دوم وزن 65- : علی اسمعیلی دهقی (استان تهران)

رتبه سوم وزن 65- : امیرعباس قائمی (استان تهران)

رتبه اول وزن 75- : متین فیضی (استان خراسان شمالی)

رتبه دوم وزن 75- : محمد حنیف نژاد (استان تهران)

رتبه سوم وزن 75- : سیدداریوش عابدینی (استان تهران)

رتبه اول وزن 80- : حسین ارژنگ الخلج (استان البرز)

رتبه دوم وزن 80- : مصطفی دولت آبادی (استان تهران)

رتبه سوم وزن 80- : مهدی ذاکری (استان تهران)

رتبه اول وزن 85- : امین اسلامیان (استان تهران)

رتبه دوم وزن 85- : محمدحسین قائم آبادی (استان کرمان)

رتبه سوم وزن 85- : امیرصدرا فتحعلیشاهی (استان کرمان)

رتبه اول وزن 90+ : علی اکبرآب سیه (استان کرمان)

رتبه دوم وزن 90+ : علیرضا لشکری (استان تهران)

رتبه سوم وزن 90+ : محمد نجفیان (استان کردستان)

 

اسامی نفرات اول تا سوم مسابقات مبارزه آزاد پیشکسوتان

رتبه اول وزن 90+ : محمد برج خانی (استان تهران)

رتبه دوم وزن 90+ : حیدر غلامی (استان کردستان)

رتبه سوم وزن 90+ : رامین رادمند (استان البرز)

 

مسابقات کشوری آقایان مبارزه آزاد و دفاع شخصی مسابقات آقایان مبارزه آزاد و دفاع شخصی

 

مسابقات کشوری آقایان مبارزه آزاد و دفاع شخصی

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + یازده =